hírdetés
Egész évben várja vendégeit a Tirpák Csárda
Akár esküvőt is lehet tartani a nyíregyházi Tirpák Csárdában. (Fotó: ch.hu/tirpakcsarda)
A finomabbnál finomabb ételek mellett rendezvényterem is várja a Nyíregyházától 2 kilométerre elhelyezkedő Tirpák Csárda a vendégeket.

A Tiszavasvári úton lévő Tirpák Csárda étlapja a sertésből, marhából, szárnyasból és halból készült fogások bőséges listáját vonultatja fel, mindemellett a nevéhez hűen tirpák különlegességek is megízlelhetőek. Az étterem specialitásai között olyan falatokkal találkozhat az éhes közönség, mint a reszelt sajttal lefedett füstölt tarjával, füstölt sajttal és csemege uborkával töltött sertéskaraj, vagy a kapros tejföllel borított juhtúróval töltött lapcsánka.

ett2.jpg

A tirpák ízvilágba is betekintést nyerhetnek a vendégek (Fotó: ch.hu/tirpakcsarda)

Az épületben egy 220 fő befogadására képes rendezvényterem is helyet kapott, ahol kisebb esküvők vagy családi összejövetelek lebonyolítására is lehetőség nyílik. A vendégseregnek bizonyára nem lesz problémája parkolóhely találásával, hiszen az étterem előtt 900 négyzetméteres terület szolgálja ezt a célt. A Tirpák Csárda az év minden napján, délelőtt 10 és este 22 óra között tart nyitva.

-W-
Képgaléria:
Las Palmas A "Las Palmas" ínyenceknek való, karibi hangulatú sziget &ndash...

Legfrisebb hírek